SVĚT VŮNĚ

O NÁS  resp. O mně

Mohlo by to začít, jako ideální příběh. Byl by o tom, jak jsem našla staré receptury na výrobu přírodních vůní do domácnosti na půdě. V krásném červeném zaprášeném sešitě, který byl popsán krasopisným písmem mé prababičky, kde na každém listu stálo jak vyrobit a použít voňavý zázrak...

No nebyl by to hezký úvod? Skutečnost je mnohem prozaičtější.

Začalo to úplně jinak. Manžel i já jsme mnoho let pracovali v nadnárodních firmách jako korporátní zaměstnanci se vším co k tomu patří (pracovní doba od nevidím do nevidím, nesmyslné a zbytečné úkoly, které v závěru nebyly pro nikoho moc obohacující a okna, která nejdou otevřít).

V roce 2018 se všechno změnilo. Já jsem otěhotněla a manžel se rozhodl, že začne podnikat v oblasti bytových vůní. Narodil se nám syn a já jsem čím dál tím víc cítila, že bych se ráda věnovala něčemu smysluplnějšímu a lidštějšímu než je práce v bankovnictví. Zachránil mne  můj manžel. Potřeboval  v nové firmě se spoustou věcí pomoci a tak jsem se začala v této oblasti pomalu zorientovávat. Světu vůní jsem propadala stále víc a naprosto nadšená z toho, co umí, jsem je začala nenápadně propašovávat i do naší domácnosti.

Před pár měsíci můj muž uznal, že se můj svět a Svět vůně natolik propojily, že bude lepší, když mi dá volnou ruku a tak jsem tu a jsem tu pro vás. Ne jenom jako tvář naší společné firmy, ale jako její duše. Lapená, omámená, nadšená. Vůně miluji, vždycky jsem je milovala a jsem svému muži strašně moc vděčná, že mně hodil do této voňavé vody. Pojďte si se mnou zaplavat!

Mějte svůj život neustále pod kontrolou!

Nevíte, která vůně je pro Vás ta pravá?

Reference

Co o nás říkají spokojení zákazníci? 

Pracuji z domu a s naší rodinou v tomtéž domě žijí 3 zvířata. Vždy, než mi přišel klient jsem se snažila prostory vyvětrat, abych zamaskovala stopy toho, co jsme měli na oběd a také, že mi předsíní proběhl pes. Nikdy se mi to nepovedlo, ale s vůněmi Olori se konečně cítím příjemně, když vítám své klienty a mohu je provést provoněnou místností.
Kája Gřešková
Každý den se cítím více namotivována do práce, když otevřu dveře kanceláře a jako první mě přivítá příjemná vůně. Celý den se s vůní po své levici cítím více v pohodě a každá návštěva si pochvaluje, že s příjemnou vůní se schůzka vede hned lépe.
Irena Dirová

KONTAKT

EMAIL

katerina@svetvune.cz

TELEFON

739 507 295

Najdete nás také na sociálních sítích

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů