Vůně Olori

OLORI – vůně pro Váš prostor i duši.

Nadechněte se přírody!

OLORI je předním světovým výrobcem inovativních přírodních bytových vůní z éterických olejů. 

Společnost OLORI má registrovanou ochrannou známku a je zastoupena ve více než 50 zemích světa. Již přes 10 let se zaměřuje na měnící se potřeby zákazníků a nabízí speciální řešení pro každý interiér.

Jedná se tedy o prozákaznicky orientovanou společnost s velkým množstvím speciálních řešení pro různé oblasti života. 

Olori charakterizují dobré ingredience zručná výroba a její výrobky jsou oblíbeny mimo jiné proto, že jsou navzdory vysoké kvalitě po finanční stránce cenově velmi výhodné.

Produkty OLORI v duchu aromaterapie zvyšují tělesné a duševní zdraví. Díky podílu éterických olejů příznivě působí i na naši duši. Z toho Olori vyvozuje svůj slogan: Vůně pro Váš prostor a duši.

Podle mně jsou vůně OLORI výborné a moc krásně voní. Kromě toho vydrží vonět opravdu dlouho (8 – 18 měsíců).  Proto jsem si je také zamilovala.

PRODUKTY OLORI

Všechny produkty se vyznačují přirozeností a čistotou. Jsou složeny výhradně z éterický olejů – zcela bez umělých vonných látek. Pro svou vysokou kvalitu a funkčnost byly oceněny "Zlatou hvězdou kvality" a také "Mezinárodní cenou za obchodní prestiž".

TYČINKOVÉ DIFUSÉRY – Klasika nade vše

Patří mezi klasiku v oblasti bytových vůní již řadu let. Existují ve dvou  variantách.

Tyto vůně jsou vyrobeny na bázi přírodních éterických olejů a alkoholu. Jsou plněny do sklenic jednoduchého designu o objemu 200 ml, součástí balení je také 10 ratanových špejlí.

Existuje dvanáct druhů.

Tyto vůně jsou vyrobeny na bázi přírodních éterických olejů a glykolu. Voní rovnoměrně a delší dobu, než vůně na bázi alkoholu. Objem této vůně je 100 ml a součásti balení je 6 ratanových špejlí.  Existují v jedenácti druzích.

VONNÉ SKLENICE – Vezměte si svou vůni s sebou!  - Aneb vůně "to go"

Jedná se nový druh přírodní bytové vůně. Největší výhodou je to, že tuto vůni můžete kdykoli jednoduše otevřít a zavřít a tím pádem si ji vzít kdykoli a kamkoli s sebou. 

Tyto vůně jsou vyrobeny na bázi přírodních éterických olejů a olejového základu. Jsou v menší sklenici o objemu 100 ml s víčkem na závit. Díky tomu můžete vůni kdykoli uzavřít a přenést, či převést, kamkoli potřebujete. Jedná se o jedinečný patent. V České republice se jedná o absolutní novinku. Jsou k dostání ve více než dvaceti druzích (jednodruhová vůně).

VONNÉ SÁČKY

Jedná se o vůni do šatníku, zásuvek, skříní či do auta. Tyto vůně jsou vyrobeny na bázi přírodních éterických olejů a olejového základu. Jsou uzavřeny ve voňavý polštářek, který je vložen do papírového sáčku. Vonný  sáček se položí nebo pověsí na místo k tomu určené. Sáčky mají objem 10ml a existuje ve 4 druzích.

Pro ty, které zajímá kvalita

Olori je hrdá, že většina zpracovávaných olejů pochází z evropské produkce. Mnohé vyrábí firma přímo v Německu. Jiné však samozřejmě dováží z míst jejich původu.

Jedná se o vůně, které splňují všechny národní a mezinárodní standarty. Díky stálé kvalitě odpovídá Olori standartu ISO 9001. Podle ISO 14001 patří k ekologicky přijatelným.

Ať se rozhodnete pro cokoliv: Olori Vám daruje čistou vůni. Nechte se hýčkat jednoduchým a jemným způsobem aromaterapie.